
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину!
Нарешті ми можемо порадувати новинкою медичних працівників!
Нарешті ми можемо порадувати новинкою медичних працівників!
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 21 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 25 мм |
| Материал | Цинковый сплав |
| Тематика рисунка/формы | Люди, Сердце, день святого Валентина |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Покрытие | Эмаль |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| Тип брошки | цанга - бабочка |
| розміри | 2.5 см х 2.1 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет и оттенок | Золотистый |
- Цена: 95 ₴
