
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину - брошка "Око"! Нарешті ми можемо порадувати новинкою офтальмологів.
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 18 мм |
| Материал | Цинковый сплав |
| Пол | Унисекс |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Покрытие | Эмаль |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| Тип брошки | цанга-метелик |
| розміри | 1.8 см х 1.8 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет и оттенок | білий |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина, лікар, офтальмологія, око |
- Цена: 60 ₴
