

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину - брошка "Серце космосу"!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал |
| Цвет и оттенок | різнокольоровий |
| Тематика рисунка/формы | Медицина |
| Покрытие | Сплав цинку |
- Цена: 65 ₴
