

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане чудовим доповненням Вашого образу!
| Основные | |
|---|---|
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Вес | 0.022 кг |
| Тип застежки | цанга - бабочка |
| Тип товару | брошка |
| розміри | 2.6 см * 1.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет и оттенок | червоний у золоті |
- Цена: 65 ₴
