

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину ! Нарешті ми можемо порадувати новинкою медичних працівників !
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.032 кг |
| Ширина | 11 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 25 мм |
| Пол | Унисекс |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| розміри | 2.5 см * 1.1 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | метал |
| Тематика рисунка/формы | Медицина |
| Покрытие | Сплав цинку |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет и оттенок | рожевий |
- Цена: 85 ₴
