
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібниця від нашого інтернет-магазину - брошка "Смайлик"!
Нарешті ми можемо порадувати новинкою всіх медичних працівників ...
Разом з брошкою Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині подарункову упаковочку.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Сталь |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Тематика рисунка/формы | Люди, Круглая форма |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | цанга- метелик |
| Тип товару | брошка |
| код | 1 |
| Тип металла | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Белый |
- Цена: 85 ₴
