
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину - брошка "Серце"!
| Основные | |
|---|---|
| Тематика рисунка/формы | Овальная форма |
| Материал | Пластик |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Тип застежки | цанга- метелик |
| Тип товару | брошка |
| код | 1 |
- Цена: 85 ₴
