
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане гарним доповненням Вашого образу або подарунком для улюбленого лікаря.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.05 кг |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 30 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Тематика рисунка/формы | Овальная форма |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | цанга- метелик |
| Тип товару | брошка |
| Користувацькi характеристики | |
| Цвет и оттенок | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Покрытие | акрил |
- Цена: 85 ₴
