
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане чудовим доповненням Вашого образу!
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.033 кг |
| Ширина | 14 мм |
| Длина | 32 мм |
| Пол | Унисекс |
| Количество камней | 3 шт |
| Тематика рисунка/формы | Абстракция |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Цвет | Золотистый |
| Состояние | Новое |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір виробу | золотий |
- Цена: 95 ₴
