
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане чудовим доповнення образу гастроентеролога, інфекціоніста та гепатолога.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.005 кг |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 27 мм |
| Пол | Унисекс |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Цвет | Красный |
| Покрытие | Эмаль |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | цанга- метелик |
| Тип товару | брошка |
| розміри | 2.3 см * 2.7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина |
- Цена: 80 ₴
