Новинка



У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане чудовим доповненням Вашого образу!
Також можна придбати набір Брошка "Зуб з тістечком" + "Зуб з бантиком". Ціна 200грн
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.006 кг |
| Ширина | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 36 мм |
| Материал | Цинковый сплав |
| Пол | Унисекс |
| Тематика рисунка/формы | Люди |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Состояние | Новое |
- Цена: 110 ₴
