
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину! Нарешті ми можемо порадувати новинкою медичних працівників !
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Цвет | Белый |
| Длина | 24 мм |
| Тип товару | брошка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина, лікар, інтерн, медична сестра, кардіологія |
| Покрытие | Сплав цинку |
| Розмір | 4.5см*4см |
- Цена: 150 ₴
