Новинка


У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину - брошка "Легені у квітах"!
Нарешті ми можемо порадувати новинкою працівників відділення пульмонології.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.007 кг |
| Ширина | 30 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 33 мм |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Пол | Унисекс |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| Тип брошки | цанга-метелик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина, лікар, інтерн, пульмонолог |
| Покрытие | Сплав цинку |
| Розмір | 2.6см*3см |
- Цена: 110 ₴
