Новинка

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібниця від нашого інтернет-магазину! Нарешті ми можемо порадувати новинкою урологів та нефрологів!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Цинковый сплав |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Количество камней | 1 шт |
| Покрытие | Эмаль |
| Пол | Унисекс |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вес | 0.072 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | рожевий |
- Цена: 75 ₴
