Новинка


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна дрібничка від нашого інтернет-магазину стане гарним доповненням Вашого образу!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Цинковый сплав |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Количество камней | 6 шт |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Вес | 0.005 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип товару | брошка |
| Стан виробу | новий |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика рисунка/формы | Медицина, лікар, інтерн |
| Покрытие | Сплав цинку |
- Цена: 95 ₴
